Toolbox
Downloads (0)
Produkt-Index
Logo FIXIT GRUPPE mit Marken

Holding FIXIT GRUPPE

 

Od září roku 2006 je HASIT s.r.o. součástí holdingu FIXIT GRUPPE, který zastřešuje 5 značek na Evropském trhu výroby suchých maltových směsí FIXIT, HASIT, KREISEL, RÖFIX a GREUTOL.

Zázemí silné mezinárodní skupiny umožňuje využití všech synergických efektů a naším cílem je spokojenost zákazníků ve všech zemích, kde holding FIXIT GRUPPE působí.

Náš týmový přístup, dlouhodobé zkušenosti v oboru, tradice, zázemí a silná specializace umožňují naplno rozvíjet téměř všechny myslitelné stavební postupy v oboru využití suchých maltových směsí. Vzájemné předávání zkušeností uvnitř holdingu zvyšuje efektivitu a kvalitu našich produktů, z čehož nejvíce profitují především naši zákazníci. Nabízíme široké portfolio TOP produktů a garantujeme jejich kvalitu.

V celé Evropě působí pod hlavičkou Holdingu 5 značek, které jsou činné v 19 zemích, mají cekem 68 poboček a nabízí produkty ve 12 oborech použití suchých maltových směsí. Celkem zaměstnává naše skupina 2.500 zaměstnanců a tím se řadíme k největším hráčům na poli výroby suchých maltových směsí v celé Evropě.