Hlavní účetní

Naše společnost hledá hlavní účetní do výroby pro svůj provoz ve Velkých Hydčicích. Nabízíme trvalý pracovník poměr v perspektivní společnosti s dobrým zázemím.

Náplň práce

  • Zpracovávat měsíční a roční účetní závěrky,
  • Zpracovávat daňová přiznání (DPH, DPPO – ve spolupráci s daňovým poradcem)
  • Zodpovídat se za účetnictví, vést tým účetních
  • Zodpovídat se za reporting v souladu s českými účetními standardy
  • Komunikovat a spolupracovat s orgány státní správy, auditory atd.
  • Komunikovat s kolegy z ostatních oddělení v rámci zlepšování procesů společnosti

Požadavky

  • Min. ukončené středoškolské vzdělání v oboru
  • Min. 3 roky praxe v oboru
  • Znalost podvojného účetnictví a souvisejících předpisů, daňových zákonů
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Analytické myšlení, systematičnost a pečlivost ve své práci
  • Výborná komunikační schopnost
  • Německý jazyk – výhodou
  • Nástup ihned

Nabízíme velmi dobré platové podmínky, zázemí stabilního zaměstnavatele, 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravné, možnost pracovat z homeoffice, přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou, pružnou pracovní dobu, kurzy německého jazyka, pracovní notebook a mobilní telefon aj. Práce na HPP.

sketch-book-455698.jpg
Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na e-mail: personal@hasit.cz. Do předmětu mailu napište "Hlavní účetní
Personální oddělení HASIT

Jednoduše & Rychle

HASIT Přihláška

ONLINE

Použijte jednoduše a rychle naší přihlášku. Průvodní dopis, životopis, certifikáty - nahrajte své osobní dokumenty prostřednictvím našeho formuláře.

Formulář zde
Page is loading...