Nadčasový krásný design

Struktura vnitřních omítek

Vnitřní omítky jako ekologický dekorační prvek v prostoru

Estetická kvalita prostoru může být efektivně určena jeho materiálem. Různé struktury, barevné odstíny a zrnitosti zaručují výraznou a individuální povrchovou úpravu. Díky své minerální kompozici dosahují šlechtěné omítky nejvyšší možnou difuzní otevřenost.


Při navrhování interiéru je důležité kombinovat funkčnost s estetikou. Vysoce kvalitní kolekce barev od firmy HASIT optimálně podporuje tyto požadavky. Velký tvůrčí potenciál znamená kreativitu a individualitu. Kromě toho splňují všechny technické požadavky, jsou ekonomicky zpracovatelné a pravidelně testované. Absence rozpouštědel a změkčovačů zaručuje vysoký standard kvality pro zdraví kvalitní život uvnitř“.

Barvy HASIT

Dodržování vysokých standardů kvality pro zdraví

Mnoho lidí dnes žije, pracuje a dokonce tráví svůj volný čas, na rozdíl o dřívější doby, převážně uvnitř v domě. Individualita a stylový design jsou více než kdy jindy základními faktory pro pohodu a kvalitu života. Ekologické a zdraví nezávadné stavební materiály jsou pro HASIT nejvyšší prioritou. Všechny vnitřní nátěry jsou založeny na nejkvalitnějších surovinách.

Efektivní nátěry HASIT přesvědčí svou vysokou opatickou a optimální zpracovatelností. Díky pravidelným zkouškám a kontrolám je zaručena bezpečnost při používání, ekologická kompatibilita, fyziologická nezávadnost a vitalizace. Vysoká kvalita zpracování, stavební fyzika a estetické výhody zaručují, že vnitřní nátěry HASIT jsou ideálním pro každý pokojový koncept.

Barevné omítky vytvářejí pohodlí

V průběhu let byla vytvořena široká paleta barev, která je přizpůsobena potřebám moderních povrchů. Zvláště uvnitř budov nabírají tyto aspekty, které jsou založeny na zkušenostech v oblasi všech stavebních materiálů, vysokou důležitost. Jsou to barvy, které zprostředkují v člověku pocit, že se cítí pohodlně, ať už doma anebo v práci.

Světlé barvy jsou lehké a přátelské, dávají dojem prostoru a každý pokoj vypadá větší. Tmavé odstíny mají uklidňující účinek, utváří dojem sklíčenosti nebo omezenosti, ale mohou proto poskytnout pocit bezpečí. Studené barvy vytvářejí vzdálenost, jsou pasivní a vyjadřují dojem objektivity a funkčnosti. Mají uklidňující a osvěžující účinek. Teplé barvy vytvářejí pocit blízkosti a útulné a domácí atmosféry. Tyto barvy mají také stimulační a aktivační efekt.
 

HASIT barvy jsou přizpůsobeny všem požadavkům pro interiér a exteriér. V kombinaci se sklem, dřevem, betonem a kompozitními materiály dotváří naše barvy styl a estetiku. Barevný svět HASIT přivádí iluze k životu. Produktová paleta našich výrobků se skládá od čistě minerálních nátěrů, jako jsou vápencové a vápenné barvy až po silikátové nátěry, SISI-nátěry, nátěry na bázy silikonové pryskzřice a disperzní nátěry.
 

Požadavky

Vnitřní stěny plní různé úkoly v budově a významně přispívají k atmosféře místnosti.

Podklady

Existuje velké množství stavebních materiálů, které lze jednoduše a snadno omítat.

Materiály

Pro vnitřní stěny jsou k dispozici různé omítkové systémy.