Kariéra HASIT

HASIT - Váš osobní zaměstnavatel

Pracovní doba vhodná pro rodiny

Pravidelná školení

Rychlý proces nástupu

Profesionální TÝM

Jsme celoevropská mezinárodní společnost s vysokým strategickým růstem a mezinárodní expanzí. Naše produkty a systémy, jakož i služby jsou speciálně přizpůsobeny potřebám zákazníka, který řeší problémy ohledně stavby a stavebních postupů. Naši zaměstnanci jsou rozhodujícím faktorem pro náš úspěch.

Naši zaměstnanci jsou neustále proškolováni v nejrůznějších oborech naší společnosti od výroby, kvalitu až po marketing a prodej. Pokud máte zájem o práci v mezinárodní společnosti a chcete posílit náš tým, podívejte se na náš seznam volných pracovních míst.
 

„Naši zaměstnanci by se s námi měli cítit dobře. Proto hledáme lidi, kteří jsou pro nás vhodní. Pokud u nás chcete pracovat a máte nějaké otázky neváhejte nás kontaktovat na Tel: 376 531 128.
Personální oddělení HASIT
Upozornění o ochraně údajů pro uchazeče a uchazečky
pdf
468 KB

O nás 

Z výrobce vápenných produktů se stala firma HASIT aktivním mezinárodním výrobcem stavebních systémů. Nadevším stojí filozofie ,,Přirozeně lépe stavět" a myšlenka: vytvořit vyšší přidanou hodnotu pro zákazníky. Výrobky vznikají v našich moderních výrobních zařízeních z přírodních surovin pro zdravé bydlení. Kvalita našich vyráběných produktů je neustále monitorována a rozvíjena ve vlastních laboratořích. Nezaměřujeme se na samotný produkt, ale na systémová řešení.

Největším úspěchem a odměnou pro naší společnost je mít spokojené zákazníky. Z toho důvodu je naše společnost s rozsáhlou paletou produktů uznývaným partnerem architektů, prodejců stavebnin, zpracovatelů a stavebníků.

Více o nás