HASIT ColorDesign

HASIT ColorDesign App - Individuální design interiéru a exteriéru

Výběr správné barvy na stěnu je často velice obtížné. Vzorníky barev jsou velmi abstraktní a neukazují, jak skutečně funguje barva na stěně. Nyní je možné barvu snadno a rychle vybrat pomocí aplikace "Color Design".

Funguje velice jednodušše: otevřete aplikaci, pořiďte fotografii příslušné vnitřní nebo vnější stěny a vytvořte návrh přímo na dotykovém displeji. A to vše bez předchozích vědomostí a tréninku. Okamžitě můžete vidět, zda se vaše oblíbená barva shoduje s podlahami, okny nebo nábytkem. Simulátor denní doby ukazuje, jak barva funguje ráno, v poledne a večer, a tím pomáhá při rozhodování. Funkce pro ukládání a sdílení návrhů zjednodušuje komunikaci, například mezi stavebníky a výrobci.

Pokud hledáte svou oblíbenou barvu v katalogu barev HASIT, nástroj Color Match Tool vám pomůže. Do aplikace vložíte fotografii, která zobrazí příslušnou barvu, a nástroj vyhledá tomu odpovídající shodu. Jakmile se rozhodnete pro nějakou barvu, odkaz Vás navede přímo ke kontaktním údajům nejbližšího partnera HASIT.

Aplikace HASIT ColorDesign je nyní k dispozici ke stažení z Obchodu Google Play a App Store.

Obchodu Google zde, App Store zde.

Toto video vysvětluje, jak aplikace funguje: