Zateplení svépomocí, snadno a rychle

Zateplení svépomocí, snadno a rychle

Zajištění úspory tepla – nižší náklady na vytápění, snížení negativních vlivů na životní prostředí

 

Zateplení vnějších stěn umožňuje při případné výměně a rekonstrukci vytápění  pořizovat jeho části (zdroj tepla, rozvody, otopná tělesa,…) v nižších cenových úrovních a to z toho důvodu, že vlivem zateplení  dochází ke snížení potřebného výkonu vytápění. V rámci propojení programu zelená úsporám light, určeného seniorům a domácnostem s nízkými příjmy, jsme pro Vás připravily zateplovací balíček, který splňuje veškeré parametry.

Balíček od nás obsahuje vysoce kvalitní lepící malty s výztužnými vlákny, aktivní penetrace a fasádní omítky se samočistícím efektem s vysoce odolným povrchem proti ulpívání mechů, řas a plísní. Ostatní příslušenství a izolant můžete zakoupit u našich obchodních partnerů ve Vašem okolí.


 

ZATEPLOVACÍ BALÍČEK

Napište nám a obdržíte od nás detailní informace o zateplovacím balíčku, a navíc přehledný manuál Zateplení Krok za Krokem, kde se dozvíte co si připravit, než se pustíte do zateplení.


 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Rádi Vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi. Využíjte náš kontaktní formulář.


 

JSME TU PRO VÁS

Využíjte naší mailové adresy ipp@hasit.cz nebo tel. čísla 376 531 128 (volba v ústředně č.6), kde Vám rádi pomůžeme s Vaším dotazem. Nebo vyplňte kontaktní formulář a náš operátor se s Vámi spojí. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi.