HASIT Stavební trendy & Řešení

Dokonalé řešení pro novostavby

Hasit Haus-415.jpg

Venkovní omítky

Vnější omítky chrání budovu před větrem a povětrnostními vlivy, splňují vysoké energetické nároky a ovlivňují dobrý pocit. Zároveň rozhodujícím způsobem určují vzhled domu.

Hasit Haus-1.jpg

Vnitřní omítky

Pouze design vnitřních omítek dává místnostem požadovanou atmosféru. Povrchy, struktury a barvy umožňují nespočet dokonalých variací.

20200404_fe_praezisionsarbeit_0172_image_DÄMMUNG_quer_hasit.jpg

Zateplovací systémy

Pohodlný charakter místností závisí také na teplotě povrchu stěn. Tepelná izolace zaručuje stálé, příjemné teploty v místnosti bez ohledu na počasí.

shutterstock_28428565_3.jpg

Podlahové systémy

Podlaha má velký vliv na atmosféru místnosti. Ať už dřevo, kámen, keramické dlaždice, lino nebo koberec - všechny tyto materiály vyžadují pevný a adekvátní základ.

Ideální řešení pro stávající stavby

IMG_8660_2.jpg

Venkovní omítky

Staré fasády nedělají dobrý dojem. S omítkou HASIT obnovíte zašlou krásu vašeho domu, a zároveň splníte současné požadavky.

Hasit Haus-1.jpg

Vnitřní omítky

Vnitřní omítky mají novou atmosféru s novou strukturou a barvou. Sanace a renovace omítek mnohonásobně umocňuje dobrý pocit v místnosti.

DSC_1965.JPG

Sanace a renovace

Dobrý pocit v místnostech závisí také na teplotě povrchu stěn. Tepelná izolace zaručuje stále, příjemné teploty v místnosti bez ohledu na počasí.

Podlahy

Podlahový systém je důležitý pro vysokou kvalitu života. Jelikož jsou podlahy vystaveny vysokému namáhání je třeba jejich aplikaci věnovat zvýšenou pozornost.

Venkovní využití

IMG_8108_2.jpg

Zahrada a zahradní architektura

Keramické obklady, dlažby a přírodní kameny patří mezi nejstarší architektonické prvky. Lze proto navrhnout širokou škálu využití jak venku tak uvnitř.

DSC_0535_2.jpg

Betony a jejich využití

Beton je stavební materiál, který se využívá v mnoha pracích v oblastech pozemního stavitelství, v oblasti inženýrských

staveb, při stavbě silnic a v zahradní architektuře.