Doprava & Logistika

Vždy rychle a včas!

HASIT nabízí řešení šitá na míru: Koordinovaná logistika je nedílnou součástí a podporuje Vás ve vašem stavebním projektu. Pro HASIT znamená logistika nejen perfektní tok materiálu a zboží, ale také poskytování potřebných informací.

Uvedené ceny produktů jsou kalkulovány včetně ceny dopravy po území celé ČR, v případě objednání uceleného kamionu písemnou formou. V obchodní smlouvě jsou dodací podmínky vždy upřesněny. Dodávky volně loženého materiálu (VL) zajišťujeme zpravidla do 24 hod. od závazného objednání v minimálním množství 10 tun. V případě odvozu sila ze stavby je dobropisováno max. do výše 3 t vráceného materiálu. V případě nadstandardního (nad rámec objednávky) dodání VL materiálu je účtována doprava cisterny 35,- Kč/ km oběma směry. Dodávka BL (baleného) zboží je zajišťována zpravidla do 48 hodin od závazného objednání. Dodávky WDVS (zateplovacího systému) je zajišťována v minimálním množství 120 m2 zpravidla do 5 dnů od závazného objednání. Objednávka doručená v pracovní den po 14.00 hodině (nebo ve dnech pracovního volna) bude evidována jako obdržená následující pracovní den.

Zboží dodáváme standardně na EUR paletách. V případě prodeje EUR palety účtujeme 250,-Kč. V případě vrácení palety až po 2 měsících od odběru zboží, účtujeme zákazníkovi oběhovou srážku ve výši 10%. Maximální doba vrácení EUR palet je 6 měsíců. Zboží dodávané na paletách je obvykle zabezpečeno folií, která slouží jako fixace ale nikoliv jako vodotěsná ochrana materiálu. V případě dodatečného foliování bude účtováno 90,- Kč/ paleta.

Načítání stránky ...