Když fasády, tak jedině HASIT

Když fasády, tak jedině HASIT

Spolehlivá ochrana s texturou a designem

HASIT je již více než šest desetiletí jedním z předních dodavatelů minerálních strukturálních omítek. Díky neustále optimalizovaným recepturám a výrobním procesům jsou naše omítky nyní více než kdy dříve první volbou specializovaných dodavatelů, architektů a stavitelů. Kromě neustálého vývoje našich produktů dbáme také na přísné zajištění kvality. Elegantní vzhled, zdravé vnitřní klima. Všechny omítky jsou vyráběny výhradně z vysoce kvalitních surovin.

Novinky HASIT


Připojte se k nám:

  • Chcete vědět o novinkách společnosti HASIT? Rádi Vás budeme informovat o našich produktech, službách, akcích a pozvánkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostávejte exkluzivní nabídky a tipy do Vaší schránky.

  • Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu pro nejnovější zprávy a informace.

  • Nebo navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o našich produktech a službách www.hasit.cz

Kompletní fasádní systém

Omítka s vlákny

HASIT 656

Fasády

Jedno i vícevrstvá lehčená jádrová vápenocementová omítka s vlákny v maximální tloušťce jedné vrstvy 40 mm, pro omítání zejména tepelně izolačních stavebních materiálů ve vnějším i vnitřním prostředí. Díky svému složení nabízí vysokou bezpečnost proti vzniku trhlin na fasádách i vnitřních omítkách.

Probarvená fasádní omítka

HASIT TREND SIPO MAX PROTECT

Fasády

Inovativní polyuretan-silikon probarvená fasádní omítka. Pro nanášení tenké vrstvy omítky ve vnějších a vnitřních prostředí.

Je taktéž součástí zateplovacích systémů HASIT. Omítka se zrnitostí 2 mm je také vhodná pro vysoké mechanické zatížení. Po zaschnutí má omítka samočisticí vlastnosti, díky čemuž je odolnější vůči uchycení a růstu řas, plísní a hub. Dodává se v odstínech dle vzorníku výrobce.

Tepelně izolační omítka

HASIT 852

Fasády

Tepelně izolační jádrová omítka pro strojní a ruční omítání. Odpovídá třídě T2 dle ČSN EN 998-1. Tloušťka jedné vrstvy 20–30 mm. Součinitel λ = 0,12 (W/m.k). Má vysokou prodyšnost μ ≤ 15.

Probarvená fasádní omítka

HASIT SE 510 SISIVITAL

Fasády

Paropropustná silikon/ silikátová strukturální omítka připravená k okamžitému použití. Hydrofobní omítka, odolná vůči povětrnostním vlivům, pro fasády a zateplovací systémy. Na všechny rovné a nosné minerální podklady. Vhodná i k dekorativním úpravám vnitřních prostorů. V odstínech dle vzorníku barev.

Probarvená fasádní omítka

HASIT TREND SISI

Fasády

Paropropustná silikát-silikonová, strukturální, průmyslově vyráběná omítka v ihned použitelném stavu. Pro nanášení tenké vrstvy omítky ve vnějších a vnitřních prostředí. Taktéž součástí zateplovacích systémů HASIT. Po zaschnutí vytvoří hydrofobní, pružný a vysoce odolný povrch. Omítka se zrnitostí 2 mm je také vhodná pro vysoké mechanické zatížení.

Garance férové nabídky

CHCETE VYTVOŘIT NABÍDKU?

Nezávaznou nabídku, Vám rádi zdarma vytvořéme a pomůžeme vybrat ideální řešení pro Váš projekt.

Kontaktní formulář

POTŘEBUJETE PORADIT?

Rádi Vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi. Využíjte náš kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

JSME TU PRO VÁS

Využijte naší mailové adresy ipp@hasit.cz nebo tel. čísla 376 531 128 (volba v ústředně č.6), kde Vám rádi pomůžeme s Vaším dotazem.