Když omítky, tak jedině HASIT

Když omítky, tak jedině HASIT

Správná omítka a správný systém pro každou stavbu

Hasit má desítky let zkušeností v oblasti vývoje a výroby minerálních omítek a omítkových systémů pro řadu aplikací v nových i starých budovách. Ať už jako designový prvek nebo jako ochranu zdiva před povětrnostními vlivy a mechanickým zatížením. Vnitřní i vnější omítky musí splňovat nejpřísnější normy a požadavky. Spektrum sahá od klasických a ekologických systémů vnitřních omítek přes vysoce výkonné venkovní omítky, až po speciální produkty.

Novinky HASIT


Připojte se k nám:

  • Chcete vědět o novinkách společnosti HASIT? Rádi Vás budeme informovat o našich produktech, službách, akcích a pozvánkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostávejte exkluzivní nabídky a tipy do Vaší schránky.

  • Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu pro nejnovější zprávy a informace.

  • Nebo navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o našich produktech a službách www.hasit.cz

Kompletní omítkový systém

Lehká sádrová omítka

HASIT 130

Omítky

Jednovrstvá lehká sádrová omítka se zvýšenou vydatností určená pro omítání všech druhů stavebních materiálů ve vnitřním prostředí s běžnou vlhkostí, včetně domácích kuchyní a koupelen, zvlášť vhodná pro hlazené (gletované) povrchové úpravy.

Sádrovápenná omítka

HASIT 150

Omítky

Jednovrstvá sádrovápenná omítka určená zejména pro omítání všech druhů stavebních materiálů, betonu a lehčených stavebních prvků ve vnitřních prostorech. Určená pro povrchovou úpravu filcováním.

Strojní omítka

HASIT 650

Omítky

Jedno i vícevrstvá jádrová nebo vrchní vápenocementová omítka určená zejména pro omítání všech druhů stavebních materiálů ve vnějším i vnitřním prostředí, vhodná pro povrchovou úpravu filcováním.

Lehčená jádrová omítka

HASIT 655

Omítky

Jedno i vícevrstvá lehčená jádrová vápenocementová omítka v maximální tloušťce jedné vrstvy 25mm, pro omítání zejména tepelně izolačních stavebních materiálů ve vnějším i vnitřním prostředí.

Jemná vápenná omítka

HASIT 165

PŘÍRODNĚ BÍLÁ

Jemná vápenná omítka (štuk) s výztužnými vlákny, určená pro povrchovou úpravu všech typů jádrových omítek ve vnitřních i vnějších prostorech, konečná úprava filcováním. Max. tloušťka vrstvy 3 mm. Není vhodný pro následné obložení obkladem nebo těžkými tapetami a aplikaci na stěrková(armovací) cementová lepidla.

Garance férové nabídky

CHCETE VYTVOŘIT NABÍDKU?

Nezávaznou nabídku, Vám rádi zdarma vytvořéme a pomůžeme vybrat ideální řešení pro Váš projekt.

Kontaktní formulář

POTŘEBUJETE PORADIT?

Rádi Vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi. Využíjte náš kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

JSME TU PRO VÁS

Využijte naší mailové adresy ipp@hasit.cz nebo tel. čísla 376 531 128 (volba v ústředně č.6), kde Vám rádi pomůžeme s Vaším dotazem.