Když rekonstrukce, tak jedině HASIT

Když rekonstrukce, tak jedině HASIT

Rekonstrukce ve stylu

S širokým programem vysoce kvalitních systémů pro sanace a renovace nabízí HASIT ideální základnu pro promyšlené ambiciózní rekonstrukce. Velkým počtem různých materiálů a nápadů získáte volný prostor pro vytváření svého bydlení a pracovního prostředí. Ekologické materiály a postupy se postarají o Vaše zdraví i životní prostředí. Tím se Vám otevírají dveře k individuálnímu životnímu stylu. Vstupte prosím!

Novinky HASIT


Připojte se k nám:

  • Chcete vědět o novinkách společnosti HASIT? Rádi Vás budeme informovat o našich produktech, službách, akcích a pozvánkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostávejte exkluzivní nabídky a tipy do Vaší schránky.

  • Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu pro nejnovější zprávy a informace.

  • Nebo navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o našich produktech a službách www.hasit.cz

Kompletní systém pro rekonstrukce

Renovační omítka

HASIT 250 RENOPLUS

Rekonstrukce

Minerální hydrofobizová renovační omítka skupiny CSII. K opravě starých nosných omítek. Zvlášť vhodná na sjednocení nerovných, čistých podkladů i natřených. Možnost vyrovnání podkladu v tloušťce 3–30 mm.

Strukturální omítka

HASIT 252 RENODESIGN®

Rekonstrukce

Minerální, bílá renovační speciální strukturální vrchní omítka s výztužnými vlákny. Univerzálně použitelná na běžné stavební a nosné podklady jako např. certifikované zateplovací systémy, staré omítky a taktéž k renovacím památkově chráněných budov a také při konzervaci historických památek. Nepoužívat v oblasti soklů.

Penetrační přípravek

HASIT PP 201 SILICA

Rekonstrukce

Transparentní přípravek na bázi vodního skla bez rozpouštědel. Pro zpevnění všech minerálních podkladů. Pro ředění barev a omítek na bázi silikátu. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Silikátová venkovní barva

HASIT PE 228 SILICATE SOL

Rekonstrukce

Vnější SOL-silikátová barva s vysokou kryvostí, vysokou paropropustností, odolná otěru za mokra a klimatickým podmínkám. Barva na bázi draselného vodního skla. Určená pro nátěry všech druhů suchých minerálních podkladů. Dodává se v bílé a barevných odstínech dle vzorníku výrobce.

Silikátová vnitřní barva

HASIT PI 263 ÖKOSIL IN

Rekonstrukce

Vnitřní paropropustná barva na bázi draselného vodního skla. Určená pro nátěry suchých minerálních podkladů. Připravena k okamžitému použití s velmi vysokou paropropustností, s dobrou krycí schopností s nízkými emisemi bez rozpouštědel testováno TÜV. Zpracování od +8 °C. Dodává se v barevných odstínech podle vzorníku výrobce. Dodává se v bílé a barevných odstínech dle vzorníku výrobce.

Garance férové nabídky

CHCETE VYTVOŘIT NABÍDKU?

Nezávaznou nabídku, Vám rádi zdarma vytvořéme a pomůžeme vybrat ideální řešení pro Váš projekt.

Kontaktní formulář

POTŘEBUJETE PORADIT?

Rádi Vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi. Využíjte náš kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

JSME TU PRO VÁS

Využijte naší mailové adresy ipp@hasit.cz nebo tel. čísla 376 531 128 (volba v ústředně č.6), kde Vám rádi pomůžeme s Vaším dotazem.