Když sanace, tak jedině HASIT

Když sanace, tak jedině HASIT

Zbavte se vlhkosti a plísně

Vlhkost v domě představuje nemalý problém. Nejenže znehodnocuje estetický vzhled, ale také ohrožuje zdraví a životnost stavby. Řešením v tomto případě můžou být sanační materiály, které jsou speciálně navrženy pro odvádění vlhkosti ze zdiva. Firma HASIT nabízí široký program vysoce kvalitních systémů pro sanace a renovace, které vám v tomto boji pomohou a zajistí zdravé a příjemné bydlení.

Novinky HASIT


Připojte se k nám:

  • Chcete vědět o novinkách společnosti HASIT? Rádi Vás budeme informovat o našich produktech, službách, akcích a pozvánkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostávejte exkluzivní nabídky a tipy do Vaší schránky.

  • Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu pro nejnovější zprávy a informace.

  • Nebo navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o našich produktech a službách www.hasit.cz

Kompletní systém pro sanace

Jednovrstvá sanační omítk

HASIT 209

Sanace

Sanační jednovrstvá omítka pro omítání vlhkého zdiva. Omítka pro vnitřní i vnější prostředí bez dodatečné povrchové úpravy štukovou omítkou. Aplikuje se strojně nebo ručně v jedné vrstvě (tloušťka vrstvy musí být nejméně 20 mm a neměla by být větší než 25 mm). Omítka umožňující v krátké době provedení jemné falcosáén struktury.

Sanační koncentrát

HASIT CALSOL® SANIERGRUND

Sanace

Prokřemeňovací koncentrát ke zpevnění stavebních hmot a k utěsnění proti zemní vlhkosti, hydroskopické vlhkosti a jako ochrana proti dešti.Pro zablokování ve vodě rozpustných solí. Následný nános omítek nutno provádět do čerstvého nástřiku!

Sanační nástřik

HASIT 205

Sanace

Sanační nástřik kategorie pevnosti v tlaku CS IV speciálně určený pro omítání vlhkého a solemi zatěžovaného zdiva. Úprava podkladu, adhezní vrstva pro následné nanášení sanačních omítek. Vhodná pro vnější i vnitřní účely. Podklad podle potřeby ošetřit přípravkem HASIT CALSOL Saniergrund.

Silikátová venkovní barva

HASIT PE 228 SILICATE SOL

Sanace

Vnější SOL-silikátová barva s vysokou kryvostí, vysokou paropropustností, odolná otěru za mokra a klimatickým podmínkám. Barva na bázi draselného vodního skla. Určená pro nátěry všech druhů suchých minerálních podkladů. Dodává se v bílé a barevných odstínech dle vzorníku výrobce.

Silikátová vnitřní barva

HASIT PI 263 ÖKOSIL IN

Sanace

Vnitřní paropropustná barva na bázi draselného vodního skla. Určená pro nátěry suchých minerálních podkladů. Připravena k okamžitému použití s velmi vysokou paropropustností, s dobrou krycí schopností s nízkými emisemi bez rozpouštědel testováno TÜV. Zpracování od +8 °C. Dodává se v barevných odstínech podle vzorníku výrobce. Dodává se v bílé a barevných odstínech dle vzorníku výrobce.

Garance férové nabídky

CHCETE VYTVOŘIT NABÍDKU?

Nezávaznou nabídku, Vám rádi zdarma vytvořéme a pomůžeme vybrat ideální řešení pro Váš projekt.

Kontaktní formulář

POTŘEBUJETE PORADIT?

Rádi Vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi. Využíjte náš kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

JSME TU PRO VÁS

Využijte naší mailové adresy ipp@hasit.cz nebo tel. čísla 376 531 128 (volba v ústředně č.6), kde Vám rádi pomůžeme s Vaším dotazem.