Obsluha balící a paletovací linky

Společnost HASIT je celostátní výrobce produktů a systémů stavebních hmot a vysoce kvalifikovaný poskytovatel stavebmích řešení. Společnost se sídlem ve Velkých Hydčicích působí na českém trhu více než 30 let a ve dvou výrobních závodech zaměstnává více než 100 lidí. Prostřednictvím našich výrobků, systémů a služeb řešíme profesionálně stavebně-technické úkoly. Nadšení a angažovaní zaměstnanci jsou přitom rozhodujícími veličinami našeho úspěchu. Staňte se součástí našeho týmu!

Naše společnost hledá dělníka na obsluhu balící a paletovací linky pro svůj provoz ve Velkých Hydčicích. Nabízíme trvalý pracovní poměr v perspektivní společnosti s dobrým zázemím.

Nástup možný ihned.

Vhodné pro kandidáty z okolí Horažďovic, Strakonic, Blatné a Klatov.

Přepnout zobrazení
HASIT CZ - Velké Hydčice
Velké Hydčice 91
34101 Velké Hydčice
Česká republika

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řídit a kontrolovat výrobní proces při balení suchých maltových směsí
  • kontrolovat plynulý provoz linky se zaměřením na funkčnost chodu jednotlivých částí
  • provádět  běžnou údržbu (čištění, běžné poruchy atd,
  • provádět nakládku vyrobeného zboží VZV, a další

POŽADUJEME:

  • práce v dvousměnném provozu
  • samostatnost, pečlivost, důslednost
  • vlastní iniciativa
  • průkaz řidiče VZV (výhodou)

NABÍZÍME:

  • dobré platové ohodnocení
  • odborný růst a vzdělávací firemní programy
  • dodatkový týden dovolené
  • příspěvek na stravování
376 531 128
personal@hasit.cz
Personální oddělení HASIT CZ,