HASIT - Přirozeně lépe stavět

HASIT je nadregionální výrobce výrobků a systémů ze stavebních materiálů a je zastoupen jako vysoce kvalifikovaný dodavatel řešení v Německu, České republice a Rumunsku. Společnost se sídlem v bavorském Freisingu roste již více než 50 let a ve svém sídle a šesti závodech zaměstnává více než 200 lidí.

Jako součást skupiny Fixit, která působí po celé Evropě, těží HASIT mimo jiné z inovativního výzkumu a IT řešení. Zvláštní blízkost k zákazníkům, stejně jako dlouhodobá partnerství na úrovni očí, jsou středem podnikatelského myšlení a činnosti společnosti HASIT. Nasazení více než 50 obchodních zástupců tento přístup podtrhuje. Kromě toho se HASIT vyznačuje vysoce kvalitními výrobky, kompetentním poradenstvím, užitečnými službami a nástroji, jakož i vynikající a spolehlivou logistikou.

Zákazníci důvěřují značce HASIT již desítky let. Regionální blízkost a dlouholeté zkušenosti se stavebními materiály a jejich použitím jsou naší silnou stránkou. "Stavět lépe přirozeně - s přesností" je naše tvrzení. HASIT tím dává jasně najevo svůj závazek vůči odbornému řemeslu a staví své zákazníky do centra pozornosti.

HASIT nabízí řešení na míru architektům, projektantům a zadavatelům veřejných zakázek: Od prvotního nápadu až po realizaci. Naše správa nemovitostí poskytuje poradenství ve všech fázích plánování. Kromě toho je HASIT považován za vysoce výkonného partnera obchodu se stavebními materiály. Širokou nabídkou logistiky a služeb, jakož i osobním a komplexním poradenstvím podporujeme úspěšný prodej na stavbě.

Značka HASIT je zastoupena v následujících zemích:

Česká republíka

Německo

Rumunsko