Zateplení svépomocí, snadno a rychle

Toužíte po teplu a pohodlí

Výstavba je masivním zásahem do životního prostředí, který výrazně zatěžuje ekologickou rovnováhu. 40% celkové spotřeby energie se vynakládá na vytápění budov. Bohužel téměř třetina vyrobené tepelné energie uniká nechráněnými plášti budov. Stále se zdokonalující stavební materiály a zateplovací systémy naštěstí umožňují realizace takových staveb, které mají výrazně nižší spotřebu energií na jejich provoz. Zateplovací systémy HASIT jsou tedy výhodnou investicí do budoucna jak z ekologického, tak i ekonomického hlediska. Díky nižší energetické náročnosti dochází k nezanedbatelným finančním úsporám okamžitě po jejich správné realizaci.

Novinky HASIT


Připojte se k nám:

  • Chcete vědět o novinkách společnosti HASIT? Rádi Vás budeme informovat o našich produktech, službách, akcích a pozvánkách. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a dostávejte exkluzivní nabídky a tipy do Vaší schránky.

  • Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu pro nejnovější zprávy a informace.

  • Nebo navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o našich produktech a službách www.hasit.cz

Kompletní zateplovací systémy

Lepící a armovací malta

HASIT 804

Zateplovací systémy

Speciální lepicí malta na lepení tepelně izolačních desek polystyrenu. Minerální, průmyslově vyráběná mrazuvzdorná suchá maltová směs na bázi cementu, jemných písků a armovacích vláken.

Penetrační nátěr

HASIT PUTZGRUND UNI

Zateplovací systémy

Speciální základní nátěr pro sjednocení nasákavosti podkladu a pro vytvoření adhézní vrstvy ve vnějším i vnitřním prostredí. Určeno pro následné nanášení šlechtěných omítek řady 700 a pastovitých omítek. Dodává se v odstínu přírodním a probarveném dle vzorníku.

Silikonová fasádní omítka

HASIT TREND SILCO PROTECT

Zateplovací systémy

Paropropustná silikonová strukturální omítka na bázi nanotechnologie, připravená k okamžitému použití. Povrchová struktura s aditivy (nanočástice) ve spojení s vysoce kvalitní hydrofobizací přináší vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, předchází napadení mechy, řasami a plísněmi a vytváří přírodní samočistící efekt. Na všechny nosné a rovné minerální podklady. Vhodné k dekorativním úpravám vnějších i vnitřních prostorů. V odstínech dle vzorníku barev.

Silikonová fasádní omítka

HASIT SE 410 PROTECT

Zateplovací systémy

Povětrnostním vlivům odolná, vodoodpudivá, difuzně otevřená strukturní omítka (silikonová pryskyřice, speciální přísady) s perličkovým a samočisticím efektem, pro použití v exteriéru, na ETICS, armovací vrstvy a podkladní omítky. Pokud je hodnota HBW < 20 % a hodnota TSR < 25 % konečné vrstvy fasády, musí být použit systém HASIT SycoTec®.

Zateplení svépomocí

ZATEPLOVACÍ BALÍČEK

Napište nám a obdržíte od nás detailní informace o zateplovacím balíčku, a navíc přehledný manuál Zateplení Krok za Krokem, kde se dozvíte co si připravit, než se pustíte do zateplení.

Kontaktní formulář

POTŘEBUJETE PORADIT?

Rádi Vám pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat a spojte se s námi. Využíjte náš kontaktní formulář.

Kontaktujte nás

JSME TU PRO VÁS

Využijte naší mailové adresy ipp@hasit.cz nebo tel. čísla 376 531 128 (volba v ústředně č.6), kde Vám rádi pomůžeme s Vaším dotazem.